E-boek
Nederlands

Een nobel streven

Julia Quinn (auteur), Karin Breuker (vertaler)

Een nobel streven

Julia Quinn (auteur), Karin Breuker (vertaler)
In de reeks:

Dit jaar te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley

Penelope Featherington bewondert de beste vriend van haar broer zolang ze zich kan herinneren, maar de kans dat deze knappe graaf haar ziet staan is klein. Bovendien maakt zijn schandalige reputatie hem bepaald geen ideale echtgenoot.

Colin Bridgerton is zwaar beledigd door het bee

Titel
Een nobel streven
Auteur
Julia Quinn
Vertaler
Karin Breuker
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Romancing Mister Bridgerton
Uitgever
Amsterdam: Boekerij, © 2020
462 p. (ePub2)
ISBN
9789402315363

Andere formaten: