E-boek
Nederlands

Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdes

Voor de fans van Downton Abbey en Belgravia

Eloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de negentiende-eeuwse high society maakt haar dat al bijna een oude vrijster. Uit medelijden vraagt weduwnaar Sir Phillip de ‘onhuwbare’ vrouw ten huwelijk. Maar als hij Eloise eenmaa

Onderwerp
Londen ; 19de eeuw
Titel
De hand van de gravin
Auteur
Julia Quinn
Vertaler
Karin Breuker
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
To Sir Philip, with love
Uitgever
Amsterdam: Boekerij, copyright 2021
1 digitaal bestand
Aantekening
De Netflix-serie Bridgerton werd geïnspireerd door deze reeks
ISBN
9789402315493

Andere formaten:

Suggesties